Kitap Yayımlatma: 0542 113 24 22
Kategoriler
KİTAPLARIMIZ

Dağıtım ve Satış

DAĞITIM VE SATIŞ

Uzun emeklerin verildiği bir kitap baskıdan çıkıyor. Kitabın adı ilgi çekici, kapağı şahane, iç dizaynı süper, konu akıcı ama gel gör ki iyi bir dağıtım veya pazarlama ağı olmayınca bu kadar özelliğin bir özelliği kalmıyor.

2006 yılında kuruldu Siyah Beyaz Yayınları, firmanın emekçileri ise 20 yıl daha eskiye dayanıyor. Kitapların tozunu yutmuş insanlar, işlerini bilen, ilişkileri yönetebilen, değer katabilen...

Pandemiden sonra sektör farklı bir boyuta geldi. Daha önce zincir mağazalar ve yerel kitabevlerinde satışlar çokken şimdi kitap satış siteleri, alışveriş platformları ve hatta uluslarası sitelerle online aldı başını yürüdü.

Biz daha önce D&R, Remzi, İnkilap, Dost gibi seçkin kitabevlerine kitaplarımızı ulaştırıp satış sağlıyorduk. Şu anda bu durum devam etmekte. Fakat biz yıllar önce bir yatırım yapıp dijitalleşen çağa ayak uyduralım geri kalmayalım diye bir e- ticaret platformu kurduk. (www.siyahbeyazyayinlari.com) kendi ürünlerimizin satıldığı bir site. Daha sonra Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi sistemlere entegre olup kitaplarımızı milyonlara ulaştırmanın "bir tık" yolunu açtık. Şu an Avrupa, Amerika dahil 67 ülkeye satış yapıyoruz.

Kitabınızı Almanya'dan, İngiltere'den, Kıbrıs'tan, Amerika'dan almak isteyenler bile 10 gün içinde kitabına kavuşabilecek.

Yeter ki okuyucu ulaşmak istesin dünyanın neresinde olursa olsun "bir tık" uzağındayız.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.